Konferencje

30 Palac-Klanino-Sala-Konferencyjna
29 Palac-Klanino-Sala-Balowa
previous arrow
next arrow
30 Palac-Klanino-Sala-Konferencyjna
29 Palac-Klanino-Sala-Balowa
previous arrow
next arrow

Sale konferencyjno-szkoleniowe o powierzchniach 50 m2 (scena + parkiet), druga mniejsza – 40 m2 w przypadku podziału grupy na dwa zespoły. Do dyspozycji: flipchart, ekran, rzutnik.

Bezpłatny dostęp do Internetu poprzez WiFi na terenie całego obiektu.

Domowe posiłki slow-food, czyli przygotowane z produktów lokalnych – dopasowujemy się do potrzeb organizatorów pobytu (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, obiadokolacja, kolacja, uroczysta kolacja z imprezą, przerwy kawowe z domowym ciastem). Możliwe indywidualne uzgodnienie menu.

W Pałacu Kłanino jest cicho i spokojnie. Obiekt położony jest z dala od ruchliwych dróg i zgiełku centrów turystycznych. Kłanino położone jest w Pobrzeżu Kaszubskim, 60 km od Gdańska, 38 km od Gdyni, 48 km od Sopotu, 4,5 godziny jazdy samochodem od Poznania, 4,5 godziny jazdy samochodem od Warszawy.

Zapewniamy kompleksową organizację szkolenia zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy: noclegi, wyżywienie, kameralne sale szkoleniowe, organizacja warsztatów artystycznych połączonych z twórcza zabawą.

Pomagamy w organizacji czasu. Możliwe jest zamówienie spływu kajakami po rzece Piaśnicy lub Redzie (25 min. jazdy samochodem), wypożyczenie rowerów, jazda konna.