Bezpieczny wypoczynek

W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort naszych gości na bieżąco śledzimy oraz dostosowujemy nasz obiekt do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.
Nasza lokalizacja „na odludziu” w aktualnej sytuacji jest dodatkowym atutem przy planowaniu bezpiecznego wypoczynku. Obszerne wnętrza zapewniają maksymalny komfort, a bliskość ścieżki rowerowej Hel – Krokowa uatrakcyjnia pobyt.

Pałac Kłanino jest obiektem dostępnym tylko dla naszych gości i pracowników obsługi.

Zabezpieczenia hotelu:
Postępujemy i będziemy postępować zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (GIS, MZ).

Personel naszego hotelu został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami GIS dla branży hotelarskiej).

Pokój (powierzchnie w pokoju, łazience) będzie dezynfekowany, zanim Gość w nim zamieszka, a także dezynfekowany w trakcie pobytu Gościa w hotelu.

Na terenie Hotelu dezynfekujemy klamki, uchwyty, poręcze, telefony (4 razy dziennie).

W Recepcji oraz w toaletach są do dyspozycji płyny dezynfekcyjne dla Gości hotelu.

Zwiększyliśmy częstotliwość wymiany powietrza w budynku i zwiększyliśmy częstotliwość wietrzenia pomieszczeń.

Będzie możliwość przywiezienia własnej pościeli.

Aby ograniczyć obrót gotówkowy prosimy o dokonywanie płatności kartami płatniczymi lub telefonem.
Są także kwestie, na których regulacje i rekomendacje czekamy, aby przygotować je tak, że korzystanie z usług naszego hotelu będzie dla Państwa w pełni bezpieczne i zarazem wygodne.

Specjalistyczna dezynfekcja pokoju przez odpowiedni sprzęt (np. mgiełki dezynfekujące powierzchnie, gorąca para, itp.)

Korzystanie z maseczek ochrony twarzy dla obsługi hotelu i samych Gości.

Kontakt bezpośredni
Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 509 605 268 lub mailowo pod adresem: recepcja@klanino.pl.

Obie formy kontaktu są dostępne od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Gościu – pamiętaj- jeżeli jesteś chory przełóż swój pobyt – w przypadku gdy pojawisz się u nas z objawami choroby, zastrzegamy sobie prawo do nie zameldowania Ciebie z zachowaniem zadatku.

Przydatne informacje
Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/