Obóz szkoleniowy

Wiecie na czym polega training for trainers? Każdy trener musi się stale doszkalać, aby mieć inspirację i umiejętności, które może przekazać swoim uczniom. Nie progresując, dużo instruktorów zaczyna gnuśnieć i frustrować się swoją pracą – my Was rozumiemy i chcemy Wam udowodnić, że uczenie może być wspaniałą, rozwijającą zabawą!

Stajnia Pałacowa w Kłaninie ma zaszczyt zaprosić Was na pierwszy obóz szkoleniowy dla dorosłych. W asyście współpracujących z nami szkoleniowców od długiego czasu obserwujemy i badamy jeździectwo rekreacyjne w naszym kraju. Wychodzimy naprzeciw instruktorom rekreacji i osób dorosłych doszkalających się w tej dziedzinie. Jeśli jesteś instruktorem, który czuje frustrację związaną z wykonywaniem swojej profesji, chciałby się rozwinąć, ale nie wie, w którą stronę pójść, albo po prostu potrzebuje wiosennego powiewu świeżości w swoim szkoleniowym życiu, to wydarzenie jest specjalnie dla Ciebie!
Zapraszamy także osoby chcące ,,dobrze zacząć” jako instruktorzy, a także takie, które zastanawiają się, czy byłyby odpowiednimi osobami na to stanowisko. To także obóz dla tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie i chcieliby podnieść swoje umiejętności. Wszystko to w niesamowitej, nadmorskiej atmosferze, wieczornej zabawie przy grillu i wspaniałym wypoczynku. Skomponowaliśmy dla Was sztab specjalistów, którzy zapewnią Wam potężną dawkę wiedzy na wszystkie dni, a będziecie ją zdobywać na grzbiecie przygotowanych dla Was wierzchowców, które na co dzień nie tylko pracują w ambitnej rekreacji, ale także biorą czynnie udział w zawodach.

Brzmi ciekawie? Zatem przejdźmy do szczegółów… Pracujemy przez cały tydzień. Zajęcia odbywają się w blokach teoretycznych i praktycznych. Zaczynamy od poznania się i omówienia naszej pracy przy pysznej kolacji, którą przygotuje dla nas Pałac w Kłaninie. Tutaj będziemy także nocować – to piękne miejsce położone nad morzem, z zachowanym, zabytkowym folwarkiem.
To Ty wybierasz, czy bierzesz udział na swoim koniu, czy na naszym – możesz przywieźć do nas swojego i nie wliczamy w to żadnej dodatkowej opłaty. W wolnych chwilach przecież będziesz mógł pokazać mu okolicę i wybrać się na plażę. Przez kolejne dni będziemy się uczyć. W skład programu wchodzą – treningi dosiadowe, ujeżdżeniowe i skokowe z doświadczonymi instruktorami sportu, – warsztaty z pierwszej pomocy dla jeźdźców, – warsztaty fizjoterapeutyczne, – wykład z prawnikiem HorseLex, – wykład z sędzią międzynarodowym, a także wykłady i – warsztaty z trenerami prowadzącymi. Współpracować będą z nami: Wojciech Rowiński, Sonia Kwiatkowska, Łukasz Walter, Aleksandra Jaszkiewicz, Joanna Szulc-Wrzos, Krzysztof Przyjemski, Marta Wysocka. No i przede wszystkim – kiedy się spotykamy?

Nasz turnus trwa od 19 do 25 maja 2019. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, w Kłaninie w woj.pomorskim. Do stajni dojeżdża komunikacja miejska, natomiast jeśli umówisz się z nami wcześniej – pomożemy dostać się na miejsce. Pełny program wraz z godzinami, udostępnimy wkrótce. Cena całego wydarzenia obejmuje wszystkie treningi, warsztaty, wykłady, nocleg z niedzieli 19.05 na sobotę 25.05, wyżywienie, wynajem konia bądź hotel dla konia własnego, opiekę szkoleniowców i wszystkie inne dodatkowe atrakcje.

Cena: 2250,00 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata zadatku w wysokości 450 zł. Liczba miejsc ograniczona.
Kontakt email: equester.sjk@gmail.com tel. 668 291 271

Pozdrawiam
Marta Wysocka

tel. 794 234 478 EQUESTER Szkoła Jazdy Konnej
www.facebook.com/Equester.SJK
www.facebook.com/Krakusi.Gdynia